logo
logo

Alp Navruz, Hatemoğlu’nun 2018 Yılı Marka Elçisi Oldu!

Türkiye’nin erkek hazır giyiminde 94. yılını yaşayan Hatemoğlu, 2018 yılında marka elçisi olarak Alp Navruz ile anlaştı.

Mövenpick Istanbul Hotel Skyline Club Lounge’da gerçekleşen basın toplantısına; basın mensuplarının yanı sıra, Hatemoğlu yönetimi ve oyuncu Alp Navruz katıldı.

İlk defa klasik giyim tarzı ile kendisini gösterme fırsatı elde ettiğini ve bunun gururunu yaşadığını belirten Alp Navruz; “Hatemoğlu gibi köklü ve uluslararası bilinirliğe sahip bir markanın, marka elçisi olmak ve bu tercihin benden yana kullanılmasının sorumluluğunu ve  gururunu yaşıyorum.

Gündelik yaşantımda hep sportif tarzımla tanınıyorum ama klasik giyimde de ilk defa kendimi gösterme ve bir markayı temsil etme şansını yakaladım. Hatemoğlu markasının, klasik giyim koleksiyonları çok tanınıyor ve tercih ediliyor. Ancak çok geniş bir koleksiyon var. Ben markanın daha dinamik ve genç yönünü ortaya çıkarmaya çalışacağım. Benim fikirlerime ve seçimlerime açık olmaları, benim için ayrı bir mutluluk unsuru. Ayrıca çok  birikimli, samimi ve profesyonel bir ekip ile hareket edecek olmak beni sevindiriyor, bu birlikteliğin uzun yıllar süreceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Alp Navruz ile birlikte kameraların karşısına geçen Hatemoğlu Satış ve Pazarlama Direktörü Sinan Karabacak ise, Hatemoğlu markasının 94 yaşını sürdürüyor olmasının kendilerine gurur verdiğini vurguladı.

Hatemoğlu koleksiyonlarının genç ve dinamik tarzının Alp Navruz ile çok özdeşleştiğine de dikkat çeken Sinan Karabacak; “Hatemoğlu’nun gençleşen yüzünü son yıllarda çeşitli koleksiyonlarla tüketiciye sunduk. Saykı ve HTML koleksiyonları Klasik ve Casual giyim için daha genç hedef kitlenin tercih ettiği Hatemoğlu koleksiyonları oldu. Bu sene yeni bir stratejiyle, marka elçilerimiz kanalı ile bu koleksiyonlarımızı tanıtmaya karar verdik. 2018 yılı marka elçimizi de Alp Navruz olarak belirledik. Bu seçimi yaparken kamuoyu araştırmalarını ve oyuncunun imajını ön planda tuttuk. Ayrıca sportif yönü ve ürünlerimizi çok iyi taşıması da seçimimizde önemli bir etken oldu. Alp Navruz’u hep spor giyimle gördük ama klasik takım elbiseyi de çok iyi taşıyacağını düşünerek böyle bir işbirliğine gittik ve sonuç ortada. Hatemoğlu koleksiyonu ile takım elbise giymenin şık sonuçlarını tüm genç erkeklerin Alp Navruz nezdinde deneyimleyeceğine inanıyoruz.

Alp’in styling tecrübesinden de faydalanacağız. Kendisi için seçtiği ürünleri Alp Navruz’un seçimi köşesinde, mağazalarımızda sergileyeceğiz. İlk olarak sevgililer günü için bir seçim yaptı. Ve sevgililer gününde sevdikleri erkeğe hediye alırken kararsızlık yaşayanlar Hatemoğlu mağazalarında Alp Navruz köşesine göz atabilirler. Ayrıca gerçekleştireceğimiz birçok yeni projemizi de müşterilerimize birlikte duyuracağız.” ifadelerini kullandı.